ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

В області оштрафували порушників антикорупційного законодавства

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 978
Суди оштрафували порушників антикорупційного законодавства на понад 90 тисяч гривень
Суди оштрафували порушників антикорупційного законодавства на понад 90 тисяч гривень. Фото: ілюстративне styler.rbc.ua

Більшість правопорушень пов’язані з електронними деклараціями.

На Хмельниччині триває робота щодо виявлення порушень антикорупційного законодавства. З початку цього року правоохоронці вже викрили 202 особи, які вчинили подібні правопорушення.

Як повідомляють в управлінні захисту економіки в Хмельницькій області, щодо них складено 219 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень. Їх направлено на розгляд судів.

«До адміністративної відповідальності притягнули чиновників різних посад. Серед них є представники органів влади та управлінь обласного та районного рівнів, судді, працівники державної фіскальної служби, митниці, державної прикордонної служби, військові та правоохоронці. Крім того, на «гарячому спіймали» депутатів обласної та місцевих рад Хмельницької області», — йдеться у повідомлені.

Найбільш розповсюдженими порушеннями антикорупційного законодавства є несвоєчасне подання електронних декларацій. Також правоохоронці задокументували випадки подання завідомо недостовірних відомостей у декларації та не повідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Суди вже розглянули справи 98 держслужбовців. Загалом органи правосуддя оштрафували таких правопорушників на понад 90 тисяч гривень.

Нагадаємо, минулого року на Хмельниччині виявили 343 чиновника-корупціонера.

Читайте також: Активісти оцінили роботу хмельницьких депутатів.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую