ye-logo.v1.2

В Шепетівці зруйновано комунальне майно

Суспільство 1776
Поки що завдані збитки важко підрахувати
Поки що завдані збитки важко підрахувати. Фото: shepetivka-rada.gov.ua

Через знищення кількох труб котелень виникла загроза майбутньому опалювальному сезону.

В Шепетівці триває боротьба між міською владою й ТОВ «Шепетівка Енергоінвест», яке у 2011 році отримало в концесію інфраструктуру для теплопостачання. Через борги перед «Нафтогазом» і кількарічні проблеми з початком опалювального сезону очільники Шепетівки розірвали з компанією договір про концесію. Крім того, 20 травня суд першої інстанції зобов’язав «Енергоінвест» повернути майно у комунальну власність. Втім стало відомо, що його частина була зруйнована.

За інформацією прес-служби Шепетівської міської ради, виконавчому комітету стало відомо, що з власної ініціативи ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» 29 травня зруйнувало цегляну трубу котельні на вулиці Судилківській, 100. Перед цим також була зруйнована труба іншої котельні на вулиці Героїв Небесної Сотні, 54.

Як повідомив перший заступник міського голови Шепетівки Володимир Вихівський, через руйнування труб котелень виникає загроза, що два мікрорайони міста можуть залишитися взимку без опалення. Поки що завдані збитки важко підрахувати. Спершу необхідно замовити проектно-кошторисну документацію.

«Я переконаний, що це саботаж з боку ТОВ «Шепетівка Енергоінвест». Ми вже звернулися до поліції, прокуратури та Служби безпеки України. Нехай вони розбираються з діями цієї компанії, — розповідає Володимир Вихівський. — Поки що не відомо, коли ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» поверне у комунальну власність майно. Ми виграли суд першої інстанції, а компанія подала апеляцію».

Міська влада закликає небайдужих шепетівчан, які могли бачити вандалів, або зняли їх на відео, надсилати матеріали на електрону пошту міської ради shepinfo@ukr.net.

Нагадаємо, на початку торішнього опалювального сезону в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» був борг 54 мільйони гривень, сьогодні ж він зріс до 84,5 мільйонів гривень.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую