ye-logo.v1.2

Шепетівка відсудила комунальне майно

Суспільство 1672
Міська рада планує звернутися до Державної виконавчої служби з питанням про фактичне повернення майна до комунальної власності
Міська рада планує звернутися до Державної виконавчої служби з питанням про фактичне повернення майна до комунальної власності. Фото: ілюстративне автора

Через проблеми з «Енергоінвестом» в місті кілька років зривається початок опалювального сезону.

Вчора, 20 травня, Господарський суд Хмельницької області задовольнив позов Шепетівської міської ради про передачу в комунальну власність майнового комплексу теплових мереж, які місцева влада у 2011 році здала у концесію ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

За інформацію прес-служби Шепетівської міської ради, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» з 2016 року почало накопичувати перед «Нафтогазом» борги за спожитий природний газ. Через проблеми з підприємством, яке отримало в концесію на 12 років місцеві тепломережі, роками зривається початок опалювального сезону. Тому в листопаді 2017-го міська влада вирішила достроково розірвати договір про концесію, що природно не сподобалося ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

В лютому цього року Верховний суд України зрештою визнав рішення сесії Шепетівської міської ради законним, проте судова тяганина не завершилася.

«Енергоінвест» відмовився повернути в комунальну власність цілісний майновий комплекс Шепетівського підприємства теплових мереж. Тому доводилося подавати позов до суду про усунення перешкод в користуванні майном. Господарський суд Хмельницької області задовольнив його. Якщо ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не подасть апеляцію, міська рада звертатиметься до Державної виконавчої служби з питанням про фактичне повернення майна до комунальної власності», — повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, на початку торішнього опалювального сезону в ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» був борг 54 мільйони гривень, сьогодні ж він зріс до 84,5 мільйонів гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую