ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

Хмельницькі нацгвардійці стріляли в умовного ворога

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1171
Нацгвардійці відточували свої бойові навички
Нацгвардійці відточували свої бойові навички . Фото: військової частини 3053 Національної гвардії України

Військові вправлялися у бойовій стрільбі.

Днями бійці військової частини 3053 Національної гвардії України провели на місцевому полігоні тактичні заняття взводів з бойової стрільби. Навчання проходили задля відточення бойових навичок гвардійців.

За інформацією військової частини 3053 Національної гвардії України, бойові стрільби взводів — це найбільш ефективна форма навчання підрозділів з тактичної підготовки. Під час її проведення визначається рівень підготовки підрозділу. Крім того, на бойових стрільбах в офіцери здобувають практичні навички у проведенні тактичних навчань.

Військові вправлялися у використанні різних видів зброї. Фото: військової частини 3053 Національної гвардії України

Зокрема навчання були проведені для удосконалення бойового злагодження та польового вишколу, підвищення практичних навичок командирів взводів, відділень в організації бою, удосконалення навичок особового складу на полі бою, ефективному застосуванні зброї та бойової техніки у світлу та темну пори доби.

Гвардійці також відточували навички поводження з бойовою технікою. Фото: військової частини 3053 Національної гвардії України

«Запорукою успіху у складних умовах сучасного загальновійськового бою є висока бойова виучка. Вона досягається під час напруженої бойової підготовки, яка є основним змістом повсякденної діяльності підрозділів», — йдеться в повідомлені.

Навчання були наближені до бойових умов. Фото: військової частини 3053 Національної гвардії України

Читайте також: Хмельницькі нацгвардійці завадили вбивству.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую