ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Мандрівка у минуле: в Кам’янці-Подільському відбувся «Ретро-фест»

Суспільство 1548
Фестиваль «Ретро-фест» відбувся у Кам\'янці
Фестиваль «Ретро-фест» відбувся у Кам'янці. Фото: kam-pod.gov.ua

Участь у фесті взяло більше 20 ретро-автомобілів.

Три дні, з 7 по 9 червня, у Камянці-Поділському тривав фестиваль «Ретро-фест», який офіційно проходить в місті четвертий рік поспіль. Як повідомляють у міськраді, розваги були і для дорослих, і для малих. Однак родзинкою програми стало ретро-ралі.

«Цього року в заїздах взяли участь понад 20 екіпажів з різних міст України, шість із них представляли Кам’янець-Подільський. Перегони за маршрутом від кам’янецької до хотинської фортеці, загальною протяжністю 60 кілометрів, тривали декілька годин», - йдеться у повідомлені.

Додають, що кожен автомобіль-учасник фестивалю знайшов своїх прихильників. Автопарк розташувався за Ратушею, біля СЗОШ №1, де відвідувачі мали змогу до деталей розглянути ретро-автівку і сфотографуватися поряд із нею.

«Ретро-фест» у Кам'янці відбувся уже не вперше

«Цього року фестиваль був цікавим як для дітей, так і дорослих. Адже маленькі відвідувачі свята розважалися в окремій "країні", яку спеціально створили під фест, де було місце і активному, і пізнавальному дозвіллю. Знавці кухонної справи готували млинці, модниці брали участь в майстер-класах і фешн-показах, музичні гурмани слухали виступи рок-гуртів», - додають у міськраді.

Найочікуваніша подія фесту - ралі раритетних автівок

Дітей також очікували розваги на фесті


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую