ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

На Хмельниччині за два місяці виявили понад вісімдесят нелегальних мігрантів

Суспільство 1345
Громадянина Азербайджану видворили за межі країни
Громадянина Азербайджану видворили за межі країни. Фото: із фейсбук-сторінки "Управління ДМС України в Хмельницькій області"

Примусово видворили за межі країни вісьмох осіб.

У період з 16 березня по 31 травня на Хмельниччині міграційники здійснювали профілактичні заходи під назвою «Мігрант». Як повідомляють у Державній міграційній службі України, за цей час на території області виявили 188 порушників міграційного законодавства, з них - 86 нелегальних мігрантів.

«Усіх притягнено до адміністративної відповідальності. Винесено постанов про накладення адміністративних стягнень на суму близько 290 тисяч гривень, з яких стягнено 260 тисяч гривень. Відносно 76 осіб прийнято рішення про примусове повернення в країну походження. Наразі, згідно з рішенням суду, міграційники видворили за межі території України 8 іноземців», - йдеться у повідомленні.

Як зазначають на сторінці у Фейсбуці міграційної служби в області, сьогодні, 12 червня, хмельницькі міграційники примусово видворили до країни походження громадянина Азербайджану. Йому заборонили в’їзд в Україну на 5 років.

«Іноземця виявили на території області під час відпрацювання профілактичних заходів. За рішенням Шепетівського районного суду мігранта затримали та помістили до Волинського ПТПІ для проведення процедури ідентифікації. Посольством Азербайджанської Республіки в Україні його ідентифікувало та видало документ на повернення в країну походження», - зазначили в міграційній службі області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую