ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Шкільна форма та вибори – підсумки дня

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1309
Шкільна форма тепер не повинна бути обов'язковою в навчальних закладах
Шкільна форма тепер не повинна бути обов'язковою в навчальних закладах. Фото: blog.tago.ua

Якими були новини 20 червня.

Понад 160 скасованих президентських указів, очистка Південного Бугу, гроші на Вірастюка та компанію – день, що минає, був насиченим на різноманітні новини. Отож, яким видалося 20 червня в інформаційному середовищі, у традиційних підсумках від сайту «Є».

У Хмельницькому триває розчистка русла Південного Бугу. Міське управління з питань екології та благоустрою міста минулого року інформувало, що на втілення даних робіт потрібно 2,5 мільйона гривень. Однак нині в управлінні житлово-комунального господраства кажуть, що цієї суми недостатньо. Чому? Читайте у новині на сайті «Є».

Сьогодні інше хмельницьке управління – молоді та спорту, заключило угоду на проведення в місті «Богатирських ігор» із ведучим, відомим стронгменом Василем Вірастюком. Вартість угоди – 199 тисяч гривень. Коли і де можна буде побачити змагання сильних чоловіків – у новині «Василь Вірастюк із «Богатирськими іграми» завітає до Хмельницького».

А конкурсна комісія при управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради обрала керівника нещодавно створеного комунального підприємства — Хмельницького міського лікувально-діагностичного центру. Він об’єднав в одну структуру п’ять медичних закладів обласного центру. Хто очолить цей центр – читайте на сайті «Є».

Конституційний суд України визнав конституційним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради, що означає – позачерговим парламентським виборам 21 липня бути. Принаймні, про це нині написали десятки ЗМІ, які послалися на власні джерела. Утім, на сайті Коституційного суду рішення так і не опублікували. Лише з’явилося повідомлення: «Ухвалено Рішення КСУ у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Згодом, все таки, й пояснення, суть якого зводиться до того, що указ президента відповідає Конституції України. А отже - виборам 21 липня бути.

Сам президент – Володимир Зеленський, сьогодні скасував одразу 167 указів, які були підписані його попередниками. «Більшість скасованих указів були видані в роки президентства Леоніда Кучми і Віктора Януковича. Скасовано лише 8 указів, виданих Леонідом Кравчуком в 1991-1994 роках і 2 – Віктором Ющенком у 2005 році», - пише «24 канал». 

Зеленський визнав таким, що втратив чинність, і президентський указ від 1996 року про шкільну форму. Згідно з документом, форма була обов’язковою для учнів середніх закладів освіти.

Ну, а Центральна виборча комісія, тим часом, сьогодні завершує прийом документів у тих, хто хоче взяти участь у позачергових виборах до парламенту 21 липня. І в останній день прийому документів ЦВК двічі «мінували» аноніми. Центрвиборчком, за законодавством, має до 25 червня зареєструвати усіх, хто здав свої документи до 20 червня, і до 30 червня оприлюднити остаточні списки кандидатів. Стежте за перебігом передвиборчої кампанії на сайті «Є» в рубриці «Вибори».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую