ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Полоненому моряку із Шепетівки в Росії висунули остаточне звинувачення

Суспільство 3780
Морякам висунули звинувачення
Морякам висунули звинувачення. Фото: www.slovoidilo.ua

Таке ж рішення слідство оголосило ще 20 полоненим морякам.

Учора, 4 липня, у Росії висунули звинувачення полоненому моряку Сергію Цибізову, який родом із Шепетівки. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на сторінці у Фейсбуці.

«У слідчому управлінні ФСБ Росії провели слідчі дії щодо військовополонених українських моряків: Романа Мокряка, Михайла Власюка, Сергія Цибізова. Військовополонених моряків та їхніх адвокатів ознайомили з результатом проведеної комісійної експертизи. Морякам пред'явили звинувачення в остаточній редакції», - йдеться у повідомленні.

Всього, станом на сьогодні, звинувачення в остаточній редакції за частиною 3 статті 322 КК РФ «Незаконне перетинання державного кордону Російської Федерації, вчинене організованою групою», пред'явлено 21 військовополоненому українському моряку. Очікується, що в ході слідчих наступні декілька днів висунуть звинувачення решті моряків, яких утримує в полоні Росія.

Як розповів «Укрінформу» Микола Полозов, моряки в Лефортово, позбавлені можливості спілкуватись між собою, дзвонити, а листи від рідних отримують з затримкою в 2-3 місяці

«Всі моряки перебувають в слідчому ізоляторі Лефортово, вони між собою розділені, і єдина можливість у моряків побачитись один з одним, це безумовно суди, куди їх привозять четвірками. Інших можливостей спілкуватись немає, навіть на прогулянку їх виводять в різні місця, в різні приміщення», - розповів адвокат.

Додав, що практично з самого початку була налагоджена взаємодія з волонтерами. Крім того, допомогу надають консули України, які можуть зустрічатись раз на місяць з моряками та які забезпечують їх фінансами. Також морякам передаються передплачені телефонні картки, але не всім. 

Нагадаємо, що Трибунал ООН зобов’язав Росію звільнити захоплених моряків. Однак, цього рішення виконано не було.

Читайте також:  «Він сильний!» - мати полоненого моряка Сергія Цибізова

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую