ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

На Славутчині лісівники вирощують саджанці за польською технологією

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1175
Річна продуктивність комплексу становить  мільйон сіянців із закритою кореневою системою
Річна продуктивність комплексу становить мільйон сіянців із закритою кореневою системою. Фото: kmlis.gov.ua

Славутський лісгосп висіяв понад 400 тисяч насінин в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.

У ДП «Славутське лісове господарство» з’явилися перші саджанці, вирощені за польською суперсучасною технологією, яка допомагатиме висаджувати на Поліссі лісові культури із закритою кореневою системою. Про це повідомили у прес-службі Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Працівники Національного природного парку «Мале Полісся», які тісно співпрацюють з лісівниками Славутчини, детально вивчають перспективну діяльність цеху з переробки та зберігання лісонасіннєвої сировини, вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою та плани на майбутнє підприємства. Тут – необмежені можливості для дослідницької та наукової роботи. Цікавим для науковців є види різних ботаніко-географічних груп флори, довготермінове зберігання жолудя звичайного. Всі позитивно оцінюють роботу нашого підприємства, яке є одним з перших в Україні, де застосовуються передові технології в лісовому насінництві та вирощуванні лісового садивного матеріалу», - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, за допомогою лінії Славутський лісгосп висіяв понад 400 тисяч насінин в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а саме такі основні лісоутворюючі породи: сосна звичайна, модрина європейська, ялина європейська, бук лісовий, дуб звичайний.

Річна продуктивність комплексу становить мільйон сіянців із закритою кореневою системою. У перспективі з використанням наявних теплиць на підприємствах Хмельницького ОУЛМГ сумарна кількість вирощеного садивного матеріалу становитиме близько 3 мільйлнів сіянців із закритою та покращеною кореневою системою.

Читайте також: На Славутчині оновили туристичні локації Голубих озер

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую