ye-logo.v1.2
28 Лютого, 2020

В Україні змінилися умови оподаткування посилок з інших країн

Суспільство 846
Раніше для фізичних осіб поріг не оподаткування становив 150 євро
Раніше для фізичних осіб поріг не оподаткування становив 150 євро. Фото: ілюстративне zik.ua

Податкові нововведення торкнуться фізичних осіб.

З 1 липня цього року до 31 грудня 2020-го в Україні діятимуть нові умови оподаткування посилок привезених з інших країн. Про це повідомила прес-служба Державної фіскальної служби у Хмельницькій область.

За інформацією ДФС у Хмельницькій області, з 1 липня в одній посилці без сплати податку на додану вартість на територію України можна ввозити товари, загальна вартість яких не перевищує 100 євро для одного одержувача-фізичної особи. Раніше цей поріг складав 150 євро.

Як пояснює видання «BBC Україна», після перевищення загальної суми у 100 євро з’являється два додаткових платежі — ПДВ 20% і мито 10%. Наприклад, за посилку, що містить товари на 140 євро (з урахуванням вартості доставлення) потрібно буде додати 8 євро ПДВ і 4 євро мита.

Проте у ДФС у Хмельницькій області запевняють, що для міжнародних поштових і експрес-відправлень юридичним особам і фізичним особам-підприємцям неоподатковуваний поріг ПДВ залишається на рівні еквівалента 150 євро.

«Крім того, не є об’єктом оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, загальна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро в несупроводжуваному багажі», — зазначають у Державній фіскальній службі.

Зазначені норми передбачені Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Читайте також: Малий бізнес Хмельниччини збільшив внески у місцеві бюджети

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую