ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Розпочався відбір учасників найбільших у світі змаганнь для військовослужбовців

Ангеліна Мовчан Суспільство 638
Срібний призер минулорічних Ігор нескорених Віктор Шинкарук
Срібний призер минулорічних Ігор нескорених Віктор Шинкарук. Фото: з архіву

Прийом заявок від кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2020 в Гаазі, стартує наступного тижня.

Ігри Нескорених — це найбільші в світі міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Кожні Ігри об’єднують сотні бійців та їхніх родин, стають майданчиком для взаємної підтримки та обміну досвідом, свідченням незламності духу захисників для тисяч глядачів, що спостерігають за їхніми змаганнями з трибун. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто, а вже у травні наступного року візьме участь у Іграх Нескорених 2020 у Гаазі.

Від Хмельниччини участь у Іграх нескорених брали участь екс-поліцейський Ярослав Болюх та викладач прикордонної академії Віктор Шинкарук. Варто зазначити, що Шинкаруку до перемоги не вистачило 0,2 секунди і він привіз срібло, хоча розраховував на золото.

Реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 20 липня на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні invictusgames.in.ua. Після реєстрації учасники відбору будуть запрошені на спортивні тестування у Львові, Одесі та Києві за вибором учасника.

Взяти участь у цьогорічному відборі можуть всі діючі військовослужбовці та ветерани сектору безпеки і оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій на території АТО/ООС, а також в ході миротворчих операції України з 1991 року.

Читайте також: Кенгуру бачив, медаль привіз – як у Хмельницькому зустрічали срібного призера «Ігор нескорених»

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую