ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Лікарня для дітей та порятунок тварин, - відеопідсумки тижня

Суспільство 1520

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Якими були новини тижня, що минає.

Театралізоване дійство на березі Південного Бугу, будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні тощо. Ці та інші новини тижня наповнювали інформаційний простір на Хмельниччині. Про це і більше дивіться або читайте у традиційних підсумках тижня від сайту «Є».

У Хмельницькому продовжують зводити новий лікувально-діагностичний корпус обласної дитячої лікарні, який почали будувати в серпні минулого року. За попередніми підрахунками, на початок будівництва, орієнтовна загальна вартість об’єкту сягала 338 мільйонів гривень. Та вартість проєкту може змінитись. Детальніше читайте у матеріалі: «Не за графіком: як будують новий корпус обласної дитячої лікарні».

В обласному центрі вогнеборці рятували тваринок. І не простих, а, так би мовити, піддослідних. На вулиці Юхима Сіцінського загорілося приміщення регіональної лабораторії Держпродспоживслужби. На момент прибуття рятувальників її площа сягала 250 квадратних метрів. У будівлі знаходилися лабораторні тварини, яких було евакуйовано.

А минулого вік-енду на березі Південного Бугу в парку «Молодіжний» влаштували масштабне
дійство
. Хмельничани та гості міста два дні святкувала Івана Купала. Виступ оркестру, театралізоване обрядове дійство, виступи фольклорних колективів, народні танці, фаєр-шоу, нічна вечірка тощо. Найближчого вік-енду таких гулянок не буде. Але ж можна піти на танці просто неба або фітнес на стадіоні Поділля. Що, де і коли – можете дізнатися на сайті «Є» в розділі «Афіша».

Представники Хмельниччини в професійному футболі – волочиський «Агробізнес» та хмельницьке «Поділля» готуються до нових чемпіонатів. Грають товариські матчі та переглядають новачків. «Агробізнес» готується на Закарпатті, а «Поділля» - у Хмельницькому. Волочиська команда вже провела три спаринги, а хмельницька – поки один. Вдома програли вінницькій Ниві 0:1. А «Агробізнес» свій останній спаринг завершив у нічию з луцькою «Волинню» 1:1. Підготовка команд триває.

Більше новини щодня читайте на сайті «Є» у розділі «Всі новини Хмельниччини».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую