ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

Хмельницькі податківці вилучили велику партію пального

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1214
Крім пального, фіскали вилучили місткості для його зберігання та автозаправні колонки
Крім пального, фіскали вилучили місткості для його зберігання та автозаправні колонки. Фото: facebook.com/sfs.khmelnytskyi

Загальний обсяг конфіскованого пального становить 90 тисяч літрів.

Днями у Кам’янець-Подільському району співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби у Хмельницькій області вилучили з незаконного обігу партію пального. Її виявили під час проведення акції «Акциз-2019».

Як повідомляють у ДФС у Хмельницькій області, житель Кам’янець-Подільському району без дозвільних документів на одній з місцевих автозаправних станцій здійснював продаж пального.

«За результатами огляду цієї АЗС з незаконного обігу вилучено та передано на зберігання майже 36,9 тисячі літрів дизельного пального, 18,5 тисячі літрів бензину марки А-92, 17,6 тисячі літрів бензину марки А-92 Преміум і 15,8 тисячі літрів бензину марки А-95. Крім того співробітники податкової міліції конфіскували п’ять місткостей і дві автозаправні колонки», — інформують у Державній фіскальній службі.

Вартість вилучених підакцизних товарів фіскали оцінюють у майже 2,6 мільйона гривень. За їх твердженням, це одна з найбільших партій пального, вилучених цьогоріч у Хмельницькій області.

За цим фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Нагадаємо, у травні цього року податківці в обласному центрі закрили нелегальну заправку. Тоді вони влучили з протиправного обігу пальне на понад 830 тисяч гривень.

Читайте також: В Україні змінилися умови оподаткування посилок з інших країн

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую