ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Хмельничанку, затриману в Грузії за підозрою в торгівлі дітьми, випустили

Суспільство 3454
Діти родини Сусляків повернулися в Україну в червні
Діти родини Сусляків повернулися в Україну в червні. Фото: fakty.ua

За словами адвоката, його підзахисна вже покинула пенітенціарну установу.

Сьогодні,19 липня, Тбіліський міський суд прийняв рішення припинити кримінальне переслідування хмельничанки Юлії Сусляк, яка є громадянинкою України. Нагадаємо, її затримали в квітні за підозрою в торгівлі дітьми. 36-річну жінку звільнили прямо в залі суду, повідомляє грузинський сайт rustavi2.ge.

Підставою для такого рішення став висновок Національного бюро судової експертизи, який підтвердив, що біологічними батьками всіх десяти дітей є Юрій і Юлія Сусляки.

Як йдеться в повідомленні, адвокат Юлії Зураб Тодуа повідомив, що його підзахисна вже покинула пенітенціарну установу.

За його словами, прокуратура не пред’явила вагомих доказів її вини. У зв'язку з цим слідче відомство заявило про неможливість розслідування справи Сусляків в Грузії і має намір передати українській прокуратурі всі матеріали справи для подальшого судочинства.

У повідомленні також зазначають, що, за словами самої Юлії Сусляк, її справа була сфальсифікована і вона має намір найближчим часом провести пресконференцію, де розповість про деталі справи.

Нагадаємо, Юлію Сусляк затримали 25 квітня в одній з лікарень Кутаїсі. За інформацією грузинських правоохоронців, вона разом з 10-ма дітьми прибула з Росії на початку квітня і мала намір переїхати на територію самопроголошеної республіки Абхазія, де їх очікував її чоловік Юрій Сусляк.

Слідчих насторожив той факт, що семеро із одинадцяти її малюків народжені у Києві від сурогатних мам впродовж року. Тож грузинська прокуратура висунула версію, що їх купили для продажу на органи в Абхазії. Сама Юлія усі звинувачення заперечувала та навіть оголосила голодування.

7 червня усі десятеро дітей родини Сусляків повернулися з Грузії на Хмельниччину. Це рішення було прийнято після переговорів з українською делегацією, яка прибула до Грузії.

За словами ексголови Ярмолинецької райдержадміністрації Андрія Шутяка, наразі усі діти тимчасово перебувають під опікою бабусі, отримують соціальний та медичний супровід.

«Наразі ми не володіємо жодною інформацією про те, коли Юлія може повернутися в Україну. За процедурою, ми маємо отримати офіційний документ від уповноважених органів, Міністерства закордонних справ про те, що з матері зняті всі звинувачення. Далі буде скликатися комісія, яка прийматиме рішення про повернення дітей під опіку матері. Наразі ж усі вони перебувають під опікою бабусі», - каже Андрій Шутяк.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую