ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому з’явилися два нових парклети

Суспільство 4006
Тепер на парклетах відпочивають матусі з дітьми та молодь
Тепер на парклетах відпочивають матусі з дітьми та молодь. Фото: автора

Нову лаундж-зону облаштували у мікрорайоні Гречани.

Нещодавно у Хмельницькому з’явилися два нові парклети. Невеликий простір для відпочинку побудували перед приміщенням спортивно-культурного центру «Плоскирів», що у Гречанах. Перший парклет у нашому місті з’явився два роки тому поряд з майданом Незалежності.

Як розповів автор ідеї Роман Гурницький, таким чином хотіли створити комфортне місце для зустрічей жителів мікрорайону.

«Проєкт створення нової лаундж-зони ми подали до міської ради і він став один з переможців програми бюджетування з участю громадськості. У мешканців дальніх Гречан не було місця, де б вони могли разом проводити вільний час. Ми ж хотіли показати людям, що відпочинок може бути різним. Крім того, інколи на цьому майданчику паркували автівки, - говорить заступник директора СКЦ «Плоскирів» Роман Гурницький. - В Європі парклети – це один з видів облаштування територій для відпочинку в місті. Вирішили спробувати подібне у нас».

У Хмельницькому з'явилися нові парклети

Вартість об’єкту обійшлась у майже сто тисяч гривень. Тепер автори проєкту планують на облаштованому майданчику регулярно організовувати розважальні заходи.

«Плоскирів» періодично проводить різноманітні заходи. І у нас виникла ідея поєднати лаундж-зону та виступ джазового гурту. Вирішили на парклетах організувати невеликий вечір джазу. Сподіваюся, що вони стануть регулярними», - додає Роман.

Вечір джазу «Launge PLOSKYRIV» відбудеться вже цієї п’ятниці, 26 липня. Початок о 19-ій годині перед спортивно-культурним центром «Плоскирів» за адресою Курчатова, 90. Запрошують всіх охочих.

Довідково: Парклет — продовження тротуару, що забезпечує більше простору і зручності для знайомства, спілкування і відпочинку людей, що використовують вулицю. Зазвичай парклети встановлюються на місці одного або кількох автомобільних паркомісць на узбіччі вулиці. Парклети покликані продемонструвати альтернативну цінність міського простору, що зараз використовується під місця для паркування автомобілів. В рамках руху проти автоекспансії, парклети виступають засобом контрнаступу пішоходів задля розширенням життєвого простору мешканців міста.

Читайте також: у Хмельницькому досліджуватимуть історію українських мазурів.

У Хмельницькому з'явилися нові парклети

Тепер на майданчику планують влаштовувати вечори джазу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую