ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Як ми вибрали й підірвали кавун: відеоексперимент

Суспільство 2310

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Щоб луснути кавун, знадобилося дві спроби й маже вісім сотень резинок.

Сьогодні, 3 серпня, світ відзначає День кавуна. Його розпочали святкувати у Сполучених Штатах Америки, які займають перше місце у світі в поїданні цієї ягоди. Тому журналісти сайту «Є» вирішили поділитися секретами вибору спілого кавуна й провести славнозвісний експеримент з його вибухом.

Щоб купити кавуна, ми прийшли на хмельницький продуктовий ринок. Найперше під час його вибору варто звернути увагу на розмір плода. Не потрібно купувати величезні кавуни, адже вони можуть мати надлишок добрив. Краще придбати його середнього розміру вагою 5-7 кілограмів.

Далі варто звернути увагу на його зовнішній вигляд. Так, темні й світлі смужки на кавуні повинні бути чітко окресленими, контрастувати одна з одною. На частині шкоринки кавуна, на якій він лежав на землі, повинна утворитися пляма. Якщо вона біла, то швидше за все — плід ще не дозрілий. Вона має бути насичено жовтою або ж темно оранжевою.

Хвостик кавуна повинен бути сухим, але не відірваним. Натомість шкоринка — твердою.

Один з найкращих способів перевірити стиглість кавуна — постукати по ньому. Для цього варто покласти його на долоню однієї руки, а кулаком іншої кілька раз легко вдарити. В достиглого кавуна має бути яскраво виражений звук, який резонує у долоні. Крім того, його спілість можна перевірити, кинувши у воду: якщо спливе — плід можна їсти.

Отож, таким чином ми вибрали два кавуни для нашого експерименту. Вирішили спробувати відтворити відео, які ширяться Інтернетом, де кавуни «підривають» за допомогою резинок. За деякими теоріями, щоб луснути плід достатньо трьохсот гумок. Проте ми вирішили перестрахуватися й купити вісімсот резинок (у кожній пачці по сто штук).

Одягнувши окуляри для захисту очей, почали одягати резинки на перший кавун. Ця спроба виявилася невдалою. Після 600 гумок, вирішили зупинитися — зрозуміли, що площа одягнених резинок надто велика, потрібно концентрувати їх на вужчому відрізку.

Тому одразу продовжили експеримент з другим кавуном. Нам знадобилося майже 800 резинок. Проте й цього разу майже втратили віру у свій успіх — кавун деформувався, а наші запаси гуми майже завершилися. У нас залишилося лише дві резинки. Коли одягали передостанню, кавун раптово вибухнув нам в обличчя.

Тому, якщо ви захочете повторити наш досвід, застерігаємо — одягайте захисні окуляри. Крім того, під час експерименту резинки можуть трішки зчесати шкіру з пальців. Тому будьте обережними!

Читайте також: Комунальні новації та дифтерія - відеопідсумки липня

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую