ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Сотні хмельничан долучаться до Маршу захисників України у столиці

Суспільство 2347
Марш захисників України у столиці розпочне ходу від парку Шевченка 24 серпня об 11:00
Марш захисників України у столиці розпочне ходу від парку Шевченка 24 серпня об 11:00. Фото: gordonua.com

Кожен, хто має бажання, може взяти участь у заході.

На День Незалежності, 24 серпня, у Києві відбудеться Марш захисників України. Його спільно організовують громадські та ветеранські організації як альтернативу військовому параду, який цього року був скасований президентом.

З Хмельниччини на сьогодні офіційні заявки на участь у Марші захисників подали понад 500 чоловік. Про це кореспонденту «Є» повідомив координатор заходу в Хмельницькій області Віктор Данилевський. За його словами, ті хто має бажання долучитися, ще можуть це зробити.

«Заявки надходять постійно. Звертаються не лише волонтери, медики, учасники бойових дій, сім'ї загиблих, а й звичайні люди, які хочуть бути дотичними до цих подій. На сьогодні ми отримали понад 500 заявок з Хмельниччини. По Україні кількість учасників вже понад 12 тисяч. Як стати учасником Маршу, можна дізнатися на сторінці маршу Захисників України у Фейсбуці. Люди вирішують самостійно як дістатись Києва. Або ж ми організуємо безкоштовний трансфер», - пояснює Віктор Данилевський.

На сторінці події зазначено що Марш захисників України в Києві розпочне ходу від парку Шевченка об 11:00, далі вирушить бульваром Шевченка до Бесарабської площі і Хрещатиком до Майдану Незалежності. Потім - до Михайлівської площі, де відбудеться молебень за полеглими у російсько-українській війні.

Марш захисників України – це громадський захід. Він відбудеться паралельно з офіційними заходами до Дня Незалежності, які відбудуться у столиці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую