ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Хмельницька молодь збереться на екологічний пікнік

Суспільство 1776
Подію проведуть у Молодіжному парку
Подію проведуть у Молодіжному парку. Фото: з архіву

Говоритимуть про зміну клімату та приємно проведуть час.

Наступного тижня у четвер молодь Хмельницького збереться на пікнік у Молодіжному парку. Як зазначають організатори події, освітньо-розважальний «ВДЕ пікнік» дозволить молодим людям більше дізнатися про глобальні проблеми, пов’язані зі зміною клімату.

«Це буде екологічний пікнік про відновлювальну енергетику, під час якого Енергетичний кластер міста Хмельницького проведе тренінг. Буде багато активностей, завдяки яким намагатимемося привернути увагу молоді до екопроблем, - зазначила голова громадської організації «Молодь за краще майбутнє» Леся Романюк. – Крім корисної інформації, ми будемо проводити різні руханки та настольні ігри. Завдяки цьому молодь зможе не лише корисно, але й активно та весело провести своє дозвілля».

Учасникам події розкажуть, чому відновлювальні джерела енергії зараз такі важливі у світі. Буде порція корисної інформації про зміну клімату, настільні ігри, волейбол та інші ігри.

Пікнік на тему «Відновлювальні джерела енергії» відбудеться 29 серпня в Молодіжному парку. Початок о 17:00. Вхід вільний, запрошують всіх охочих. Підтвердити свою учать у пікніку можна тут. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую