ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд покарав водійку за підроблені документи на авто

Суспільство 1986
Жінка водила автівку з підробленими документами
Жінка водила автівку з підробленими документами. Фото: ілюстративне з www.volynnews.com

Жінка має сплатити штраф.

За використання підроблених документів на авто полончанку засудили до штрафу. Про це повідомляють у Хмельницькому апеляційному суді.

«Згідно із вироком, автівка не була зареєстрована у сервісному центрі МВС, як того вимагає закон. Жінка їздила з підробленими документами. У червні цього року її зупинила поліція за порушення Правил дорожнього руху – рух у темну пору без увімкнених фар ближнього світла. Водійка надала патрульному підроблене свідоцтво на авто. Перевіривши документи через поліцейську базу правоохоронець одразу виявив порушення», - йдеться у повідомлені.

Полонський районний суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором і жителькою Полонного, яку обвинувачували у використанні завідомо підробленого свідоцтва про реєстрацію авто (частина 4 статті 358 Кримінального кодексу України). Жінка повністю визнала свою вину і отримала узгоджене з прокурором покарання – 680 гривень штрафу.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую