ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

У Хмельницькому, можливо, стріляли по тролейбусу

Суспільство 5680
Що і хто пошкодили скло тролейбуса - поки встановлюють
Що і хто пошкодили скло тролейбуса - поки встановлюють. Фото: facebook.com

Скло розбили, але що стало справжньою причиною поки не встановлено.

Вчора, 29 серпня, в Хмельницькому на вулиці Панаса Мирного під час руху тролейбуса було пошкоджено скло транспорту. Є припущення, що хтось міг стріляти по тролейбусу, в якому перебували пасажири. Утім, поки що підтвердження цій версії немає.

«На лінію 102 надійшов виклик і на місце виїхала слідчо-оперативна група, - каже заступник начальника міського відділу поліції Ігор Кирник. – Водій розповів, що почув якийсь хлопок. Він припускає, що стріляли з пневматичної зброї. Однак, в салоні тролейбуса ніякої кулі чи якихось інших предметів не знайшли. Поки триває перевірка, за результатами якої і буде надана відповідна кваліфікація цій події».

Пошкоджений тролейбус до двох тижнів може не виходити на рейс. Фото facebook.com

За словами директора комунального підприємства «Електротранс» Віктора Паламрчука, через розбите скло даний тролейбус не зможе вийти на лінію тривалий час. «Я не знаю стріляли чи ні, але скло має товщину п’ять міліметрів і щось його «прошило» наскрізь, - каже Віктор Анатолійович. – Тепер нам потрібно нове скло, яке коштує 6,5 тисячі гривень. Нам обіцяють його доставити протягом двох тижнів, і, на жаль, поки не буде нового скла, ця машина не зможе вийти на маршрут».

Читайте також: У Волочиському районі обстріляли легковик

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую