ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

На хмельницькому летовищі розпочали встановлювати енергоефективні ліхтарі

Суспільство 1648
На летовищі встановлять 26 ліхтарів, всі вони працюватимуть з використанням енергії сонця
На летовищі встановлять 26 ліхтарів, всі вони працюватимуть з використанням енергії сонця. Фото: з архіву

Першими освітять стратегічно важливі зони аеропорту

На весні цього року з міського бюджету на виконання обласної програми відновлення аеропорту перерахували 800 тисяч гривень. За ці кошти запланували виконати роботи з освітлення території аеропорту встановивши ліхтарі, які працюватимуть від сонячної енергії.

За словами, директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки, роботи по монтажу ліхтарів вже розпочались, а першими освітять стратегічно важливі зони аеропорту.

«Роботи розпочались, сьогодні ми маємо отримати тримачі для ліхтарів і маю надію що до дня міста світло буде. В першу чергу освітлюємо територію де в нас найбільше крадіжок і важливі для підприємства об’єкти це: контрольно-пропускний пункт, командно диспетчерський пункт та стоянки для автомобілів та літаків», - пояснює Валерій Сорока.

І додає, що на території встановлять 26 ліхтарів, всі вони енергоефективні і працюватимуть з використанням енергії сонця. Виконуватиме будівельно-монтажні роботи товариство з обмеженою відповідальністю «РЕЛХАУС» з Вінниці. Відповідний договір уклали 2 вересня, кінцева вартість робіт склала 783 тисячі 945 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую