ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині розкидатимуть з літаків вакцину від сказу для диких тварин

Суспільство 21891
Вакцинацією буде охоплена територія понад 18 тисяч квадратних метрів
Вакцинацією буде охоплена територія понад 18 тисяч квадратних метрів. Фото: надане Ігорем Гузарем

Жителів області просять не чіпати приманки руками.

Відсьогодні на Хмельниччині розпочалася кампанія з вакцинації диких тварин проти сказу. Упродовж тижня приманки скидатимуть над лісами та полями з літаків, поза територіями населених пунктів.

«Всього по області планують розповсюдити понад 467 тисяч доз приманок з вакциною на площі понад 18 тисяч квадратних метрів. Розкидати вакцини будуть по відповідній схемі, аби на кожен квадратний кілометр потрапило 20 доз вакцин. Для фіксування точної локалізації розподілу принад використовують прилади з GPS навігації. Такі заходи забезпечать створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, котрі є основними розповсюджувачами збудника. Приманка безпечна для людей і тварин. Це є невеликі брикети розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Прохання до жителів області: при виявленні приманок не брати їх руками і не переносити з місць розкладання», – розповів начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Ігор Гузар.

Всього по області планують розповсюдити понад 467 тисяч доз приманок
Приманка – це невеликі брикети розміром із сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Нагадаємо, у Нетішині ввели карантинні заходи через випадок сказу, а на Летичівщині хворий на сказ борсук напав на чоловіка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую