ye-logo.v1.2
13 Серпня, 2020

У Старокостянтинові горіла вантажівка

Суспільство 2011
Збитки, яких зазнав власник вантажівки, склали, попередньо, 150 тисяч гривень
Збитки, яких зазнав власник вантажівки, склали, попередньо, 150 тисяч гривень. Фото: ілюстративне з dsns.gov.ua

Всього за чергову добу на Хмельниччині зареєстрували шість пожеж.

Вантажний автомобіль, суха трава, гараж та навіть будинок. Саме такі об’єкти довелося минулої доби гасити підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області.

Так, 11 вересня в Старокостянтинові на вулиці Сонячній виникла пожежа вантажного автомобіля «MAN». За повідомленням оперативно-координаційного центру управління ДСНС у Хмельницькій області, вогнем було пошкоджено салон автомобіля. Причиною пожежі могло стати коротке замикання електромережі. Збитки, попередньо, склали 150 тисяч гривень гривень.

А в селі Калюсик Віньковецького району виникла пожежа приватного гаража. Вогнем було пошкоджено покриття, перекриття, вікна, двері, домашнє майно. Причина пожежі – порушення протипожежної безпеки при експлуатації побутових бензинових приладів. Збитки від пожежі сягнули понад 10 тисяч гривень.

У Ставичанах Славутського району горів житловий будинок. Вогнем було знищено покриття, перекриття, пошкоджено домашнє майно. Збитки ще рахують, а ось ймовріною причиною пожежі називають коротке замикання електромережі.

Всього з початку року на території Хмельниччини зафіксували 970 пожеж. Минулого року за такий період сталося на 27% пожеж менше – 761-а.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую