ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Що відомо про нового очільника поліції Хмельниччини Анатолія Щадила

Юна МІТРАШКО Суспільство 7212

Підписатися на канал "Є" в Youtube

До призначення на посаду працював у правоохоронних органах столиці.

Сьогодні, 12 вересня, в Хмельницькому заступник голови національної поліції України Ігор Клименко офіційно представили нового очільника поліції Хмельниччини. Ним став 52-річний полковник поліції Анатолій Щадило. Як відомо, попередний очільник обласного управління Нацполіції Василь Віконський був призначений начальником управління Нацполіції у Львівській області.

Під час офіційної частини Ігор Клименко познайомив присутніх очільників області, правоохоронців та пресу з Анатолієм Щадило. Стисло розповів про попередній досвід його роботи. Зокрема, що майже весь час Анатолій Антонович пропрацював у правоохоронних органах столиці. Донедавна працював радником голови департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України.

У вітальному слові Анатолій Щадило подякував вищому керівництву за можливість очолити поліцію Хмельниччини та зазначив, що для нього це подвійна відповідальність, оскільки сам він родом з Дунаєвецького району.

Захід пройшов у притаманному правоохоронцям стилі – стримано і офіційно. По закінченню новий очільник не залишився поспілкуватись з журналістами.

Аналізуючи інформацію, яка була озвучена під час заходу та розміщена у відкритому доступі державних органів,  відомостей про Анатолія Щадила не багато.

Відомо, що в 2013 році він був заступником начальника управління МВС у Волинській області. А в 2014 році, судячи з його декларації, вже працював на посаді заступника начальника столичного управління Міністерства Внутрішніх Справ. Також згідно з указом президента України за 2010 рік, Анатолія Щадило нагороджено відзнакою, як полковника податкової міліції.

В декларації Анатолія Щадила за 2018 рік зазначено, що він працював на посаді старшого інспектора тренінгового центру ГУНП в Київській області. Має дружину та двох синів. Разом подружжя володіє квартирою в Києві на 125 квадратних метрів, яку придбали у 2008 році. Окрім цього мають недобудований дачний будинок з лазнею та гаражем на Київщині.

Окремо у власності Анатолія Антоновича п’ять земельних ділянок у селі Проців Бориспільського району, придбані у період з 2006 по 2014 рік. Задекларований і водний катер «Silver hawk 540», вартістю, як вказано у деклараціЇ, 50 тисяч гривень.

Серед доходів Анатолія Щадила - пенсія 92 тисячі 860 гривень, заробітна плата в Нацполіції 24 тисячі 433 гривні та соціальна допомога у 1615 гривень. Та найбільшим заробітком декларанта виявилась робота в приватному акціонерному товаристві «Нова Лінія», власником якої, за даними аналітичної системи «YouControl»,  є нардеп від Хмельниччини Олександр Герега. Згідно з декларацією, там пан Анатолій за рік заробив понад 268 тисяч гривень.

Окрім цього, разом з дружиною декларант зберігав у 2018 році готівкою 50 тисяч доларів США та 120 тисяч гривень. Окремо Анатолій Антонович зберігає ще 70 тисяч гривень на банківському рахунку.

Також у власності дружини пана Анатолія дві квартири у столиці на 79 та 130 квадратних метрів придбані у 2005 та 2011 роках, садовий будинок та земельна ділянка у селі Проців.

Як проходило представлення, можна було дивитися у трансляції на сайті «Є». Пропонуємо вашій увазі запис ефіру:

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую