ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Реконструкція хмельницького аеропорту: оголошено тендер на розробку проєкту

Суспільство 2631
Кінцевий термін розробки проєкту летовища — 31 грудня 2020 року
Кінцевий термін розробки проєкту летовища — 31 грудня 2020 року. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Вартість проєктно-кошторисної документації попередньо оцінюють у 10 мільйонів гривень.

Сьогодні, 13 вересня, комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» оголосило тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції аеродромного комплексу летовища з продовженням злітно-посадкової смуги на 500 метрів. Інформація про це розміщена на системі публічних закупівель «Прозоро».

Крім відновлення і продовження нинішньої злітно-посадкової смуги, у документації має бути зображена реконструкція решти аеродромного комплексу. Зокрема, перону, системи водовідведення та решти інженерних мереж, облаштування на пероні чи біля нього стоянки для спецтехніки, будівництво очисних споруд, патрульної дороги й огорожі зі сигналізацією по периметру летовища, а також встановлення необхідного для його роботи обладнання.

Наразі орієнтовну вартість виготовлення цієї проєктно-кошторисної документації оцінюють у 10 мільйонів гривень, які мають бути виділені з місцевого й державного бюджетів. Майбутній проєктант повинен розробити документацію до 31 грудня 2020 року. Лише після її створення буде відома вартість реконструкції аеропорту.
Проведення самого тендеру заплановане на 30 вересня цього року.

Нагадаємо, після розробки проєктно-кошторисної документації КП «Аеропорт Хмельницький» зможе отримати кошти по державній програмі з реконструкції злітно-посадкових смуг у 2020-2021 роках. У ній на хмельницьке летовище наступного року передбачено 375 мільйонів гривень.

Читайте також: На хмельницькому летовищі розпочали встановлювати енергоефективні ліхтарі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую