ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Хмельницькі поліцейські перевіряють факти переслідування дітей невідомими

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3792
Відомості про переслідування дітей у Хмельницькому зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових рішень
Відомості про переслідування дітей у Хмельницькому зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових рішень. Фото: ілюстративне з kolomyia.today

Події сталися минулого тижня.

Минулого тижня у соцмережах з’явилося два повідомлення про те, що у Хмельницькому до дітей підходять невідомі чоловіки і намагаються їх чи то підвезти, чи то чимось пригостити.

Перший випадок стався 11 вересня. У повідомленні, яке з’явилося соцмережах, йшлося про те, що на вулиці Подільський невідомий чоловік підійшов до 8-річного хлопчика та запропонував підвезти.

Другий випадок стався 13 вересня близько 20-ої години. З допису дізнаємося, що в районі Новатора, в дворі, до 10-річного хлопчика підійшов чоловік, на вигляд якому 30-35 років.

«Він запропонував сину жуйку і сказав, що якщо він не візьме її, то приб’є його. На що син відповів, що йому потрібно речі забрати. Далі він схопив свої речі і почав тікати. Син забіг в магазин «Хлібосол» і одразу зателефонував чоловіку. Дитина сховалася під прилавком і стала чекати батька. В цей момент невідомий зайшов до магазину, оглянув його і вийшов. Він був одягнутий у шорти, чорну футболку та синю кепку», - написала хмельничанка Альона Чернюк.

У поліції повідомили, що дізналися про обидва випадки з соцмереж і розпочали перевірку.

«Факт, який трапився 11 вересня, не був підтверджений. Були переглянуті відео з камер спостереження, які розміщені неподалік місця події. На багатьох серверах відео видаляється через добу, тому дуже важливо, щоб про такі випадки поліцію повідомляли відразу. Жодна особа, яка підпадала б під опис переслідувача, на переглянутих відеоматеріалах,  виявлено не було. Щодо другого випадку, ми про це дізналися лише з соцмереж. В ході перевірки було встановлено дитину та батьків. Наразі проводиться службова перевірка та опитуються свідки. Відомості про переслідування дітей зареєстровані в журналі єдиного обліку», - розповів заступник начальника міської відділу поліції Ігор Кирник.

Правоохоронці закликають усіх хмельничан, якщо ви стали свідками подібних випадків, відразу телефонуйте до поліції за номером «102».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую