ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2019

У Хмельницькому невідомий чоловік чіплявся до дитини – що кажуть у поліції

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3002
Подія сталася в центрі міста
Подія сталася в центрі міста. Фото: zak-kor.net

Чоловік намагався наздогнати хлопчика.

Вчора, 11 вересня, у соцмережах з’явилося повідомлення про те, що у Хмельницькому, на вулиці Подільський, невідомий чоловік підійшов до 8-річного хлопчика та запропонував підвезти.

«Сьогодні до моєї дитини 8 років (маршрут дитини вул. Подільська біля – Офіс-центру – НВО №5) підійшов чоловік і запропонував «підвести на машині». Дитина злякалася і втекла, чоловік намагався його догнати. Прикмети: овальне обличчя зі шрамами біля рота, чорна кофта з капюшоном. В поліцію звернулися. Будьте, обережні», - написано у повідомленні.

Чи справді був такий випадок і чи розшукує підозрілу особу поліція розповів заступник начальника міської відділу поліції Ігор Кирник:

«Про даний випадок ми дізналися з телефонного дзвінка, який поступив на службу «102». На місце події відразу виїхала патрульна поліція, яка обстежила прилеглу територію з метою встановлення особи з такими ознаками. Нікого, хто б підпадав з особливими прикметам підозрюваного, виявлено не було. Однак, оскільки даний випадок є недопустимим, ми наразі вилучаємо відео з камер спостереження, аби зібрати усі відомості про дану подію».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую