ye-logo.v1.2

У Хмельницькому почали зведення арени Палацу спорту

Суспільство 3572
Підрядник переконує, що металеві конструкції змонтують за півтора місяця
Підрядник переконує, що металеві конструкції змонтують за півтора місяця. Фото: khm.gov.ua

Наразі розпочато монтаж металевих конструкцій для встановлення даху.

Днями в обласному центрі стартувало зведення найважливішої частини Палацу спорту — каркасу арени та глядацьких трибун. Монтування металевих конструкцій споруди має завершитися за півтора місяця, а з 1 листопада заплановано встановлення даху.

За інформацією муніципальної телерадіокомпанії «Місто», дах арени Палацу спорту утримуватимуть дванадцять металевих балок. Довжина кожної конструкції — 54 метри. Їх виготовляють й монтують з чотирьох частин працівники столичної інженерно-будівельної компанії. Вартість робіт складає майже 17 мільйонів гривень.

«Максимальна висота спортивного залу буде 17 метрів, — коментує підрядник Іван Крутилко. — Конструкції розраховані на сніжні зими. Крім того, на них підвісять вентиляцію, освітлення та всю необхідну техніку».

Також комунальний телеканал повідомляє, що конструкції змонтують за півтора місяця. З 1 листопада почнеться накриття даху Палацу спорту.

За інформацією пресслужби Хмельницької міської ради, наразі вже завершено будівництво фізкультурно-оздоровчого та господарсько-адміністративного приміщень Палацу спорту. Зокрема, у них розміщено чотири зали. Площа кожного — 200 квадратних метрів.

Нагадаємо, будівництво Палацу спорту на вулиці Прибузькій, 5/1А стартувало у березні цього року. Впродовж літа підрядник провів низку важливих будівельних робіт.

Довідково: Палац спорту стане багатофункціональною спорудою, де можуть проходити не лише спортивні заходи, а й культурні події та масштабні форуми. У ньому запроєктовано 2500 глядацьких місць з можливим розширенням до трьох тисяч. Його зал буде загальною висотою 15 метрів й завширшки — 54 метри. На арені Палацу спорту передбачено змінне покриття призначене для змагань з різних видів спорту. Його будівництво стартувало у березні цього року. Заплановано, що його здадуть у експлуатацію в 2021-му.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую