ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2019

Майже рік не був вдома: полонений моряк повернувся до Шепетівки

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1987
Сергій Цибізов не був вдома майже рік
Сергій Цибізов не був вдома майже рік. Фото: denzadnem.com.ua

Сергій Цибізов планує вступити до морської академії.

Моряк з Шепетівки Сергій Цибізов сьогодні приїхав у Шепетівку. Після довгих 9 місяців, які він провів за гратами у московському СІЗО «Лефортово», Сергій повернувся до рідного міста. Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін військовополоненими між Україною та Росією, де серед 24-рьох моряків, захоплених росіянами в Керченській протоці у листопаді 2018-го, був і наш земляк Сергій Цибізов.

«Син дуже хотів додому, побачитися з ріднею, друзями. Майже рік він не був в Шепетівці. Хоче просто відпочити від усього цього. Сьогодні о п’ятій ранку ми, нарешті, повернулися додому. У Сергія відпустка. Каже, буде просто відпочивати», - розповів сайту «Є»батько Андрій Цибізов.

Моряка прийшли зустрічати друзі, близькі та представники міської ради.

Щодо планів, то, розповідає батько, Сергій має намір продовжити службу у Військово-Морських силах України. А ще хоче вступити до морської академії.

Нагадаємо,Сергій Цибізов – один з 24-х військовополонених-моряків, захоплених в Керченській протоці. До Військово-Морських сил України пішов служити за контрактом, який підписав за пів року до полону - навесні 2018-го. Нікополь став його третім кораблем… 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую