ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

Обласна рада передбачила додаткове фінансування хмельницького аеропорту

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 1589
Депутати проголосували за збільшення фінансування аеропорту на 10 мільйонів гривень
Депутати проголосували за збільшення фінансування аеропорту на 10 мільйонів гривень. Фото: ілюстративне з архіву реакції

Кошти мають піти на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Вчора, 19 вересня, на сесії обласної ради депутати проголосували за внесення змін до програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки. Ці зміни передбачають додаткове фінансування летовища.

Згідно з проєктом рішення, КП «Аеропорт Хмельницький» додатково виділять 10 мільйонів гривень. Половину цих коштів цьогоріч надійде з бюджету Хмельницького, а інша частина у 2020-му з обласного. Ці кошти передбачені на виготовлення проєктно-кошторисної документації на для реконструкції аеродромного комплексу летовища з продовженням злітно-посадкової смуги на 500 метрів. Таким чином на розвиток місцевого аеропорту на 2018-2022 роки в програмі офіційно закладено 97 мільйонів 200 гривень.

Нагадаємо, 13 вересня КП «Аеропорт Хмельницький» оголосив тендер на виготовлення цієї проєктно-кошторисної документації. Початок проведення аукціону запланований на 30 вересня цього року. Максимальна оціночна вартість виготовлення документації — 10 мільйонів гривень. Джерелом фінансування мають стати місцеві та державний бюджети.

Після виготовлення проєктно-кошторисної документації хмельницьке летовище зможе отримати кошти по державній програмі з реконструкції злітно-посадкових смуг у 2020-2021 роках. У ній КП «Аеропорт Хмельницький» закладено 375 мільйонів гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую