ye-logo.v1.2

Очільника хмельницького Держрибагентства відсторонили від роботи

Суспільство 1424
Андрій Полудняк очолює Держрибагентство у Хмельницькій області з 20 квітня 2018 року
Андрій Полудняк очолює Держрибагентство у Хмельницькій області з 20 квітня 2018 року. Фото: khm.darg.gov.ua

Причиною відсторонення називають його бездіяльність.

Начальника управління Державного агентства рибного господарства у Хмельницькій області Андрія Полудняка відсторонили від виконання службових обов’язків. Інформація про це з’явилася сьогодні, 24 вересня, на сайті обласного управління Держрибагентства.

За інформацією пресслужби Держрибагентства у Хмельницькі області, рішення про відсторонення посадовця прийняв голова Держрибагентства України Ярослав Бєлов. Причиною стала інформація про бездіяльність Андрія Полудняка щодо протиправного знищення риби. Наразі проти посадовця проводиться дисциплінарне провадження.

«Після низки звернень і скарг громадськості щодо неналежного захисту водних біоресурсів з боку Хмельницького рибоохоронного патруля я особисто провів рейд на території Дністровського водосховища, — коментує Ярослав Бєлов. — В його рамках поспілкувався з рибалками. Вони негативно оцінили роботу Хмельницького рибпатруля. Також під час рейду виявив низку порушень. Неодноразово попереджав Андрія Полудняка про скарги з проханням виправити ситуацію. Через відсутність адекватної реакції прийняв рішення про його відсторонення від виконання службових обов’язків».

Андрій Полудняк очолює Держрибагентство у Хмельницькій області з 20 квітня 2018 року. З 2015-го до 2017 року обіймав посаду директора Національного парку «Подільські Товтри». Крім того, у 2017-у отримував другу вищу освіту.

Нагадаємо, 19 вересня на черговій сесії обласної ради депутати прийняли звернення до прем’єр-міністра та голови Держрибагентства. Його предметом стало Дністровське водосховище. Автори звернення просять заборонити промисловий вилов риби на території водосховища впродовж 2020-2023 років. На їх переконання, це дозволить зберегти та відновити біоводні ресурси. Також у звернені депутати просять внести зміни до правил промислового вилову риби.

Читайте також: Головного лікаря Хмельницької обласної лікарні звільнено

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую