ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

В Кам’янці-Подільському встановили таблиці з технологією доповненої реальності

Юна МІТРАШКО Суспільство 1772
Офіційно нову туристичну принаду презентують завтра, 27 вересня, о 13.00 на площі Польський ринок
Офіційно нову туристичну принаду презентують завтра, 27 вересня, о 13.00 на площі Польський ринок. Фото: kam-pod.gov.ua

Вони розповідатимуть історію міста сімома мовами.

Завтра, 27 вересня у Кам’янці-Подільському до Всесвітнього Дня туризму презентують інтерактивний проєкт «Туристичне знакування міста». Про це повідомляє пресслужба Кам’янець-Подільської міської ради.

Для того, аби гості міста могли самостійно ознайомитись з історією Кам’янця-Подільського, цікавими фактами про його вулиці та будівлі встановили спеціальні таблиці з технологією доповненої реальності.

«На 11 найвідоміших і найпопулярніших пам’ятках архітектури міста встановлено спеціальні таблиці, родзинкою яких є технологія доповненої реальності. За допомогою QR-коду досить легко, всього лише тримаючи в руках телефон, отримати всю необхідну інформацію про той чи інший об’єкт – фото, цікаві факти, історію. Користуватися такими дошками можуть не лише туристи, але й звичайні жителі міста. Інтерфейс підтримує сім мов – українську, англійську, німецьку, французьку, турецьку, китайську та російську», - зазначають у Кам’янець-Подільській міській раді.

Розробкою інтерактивних дощок займалися автори харківського проєкту "MoreInfo" спільно з Кам’янець-Подільським історичним музеєм-заповідником. На сьогодні всі інтерактивні таблиці протестували, тож усі бажаючі вже можуть ними скористатись.

Офіційно нову туристичну принаду презентують завтра, 27 вересня, о 13.00 на площі Польський ринок.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую