ye-logo.v1.2

Алею дерев’яних скульптур з міської набережної демонтували

Суспільство 1994
На набрежній алея пробула кілька днів
На набрежній алея пробула кілька днів. Фото: автора

Одну із фігур пошкодили вандали.

Минулої п’ятниці десять фігур з дерева, які створили різьбярі під час фестивалю «Respublica FEST», розмістили на міській набережній поруч з парком імені Михайла Чекмана. Облаштували алею тимчасово – до Дня міста. Незабаром колекцію скульптур з дерева мали забрати на доопрацювання, однак довелося демонтували фігури вже сьогодні.

Днями одну зі скульптур зіпсували. Статуя Посейдона залишилась без тризубця та частини руки. Хто вчинив акт вандалізму – невідомо. Встановлених камер відеоспостереження на набережній немає, й в поліцію адміністрація парку не зверталася. За словами головного інженера «Парки і сквери» Тараса Панасюка, фігуру будуть відновлювати. 

«Втрачена перша, головна частина тризубця, інші я познаходив. Будемо намагатися відремонтувати так, щоб виглядало, як раніше. Зараз забираємо всі фігури на подвір’я адміністрації парку. Пізніше їх перемістимо в адмінприміщення. Їх потрібно дофарбувати і виготовити під них закладні», - зазначив він.

 

Тризубець планують відновити. 

Після завершення необхідних робіт дерев’яні вироби будуть виставлені на території парку Чекмана. Де саме розташують алею зі скульптурами, в адміністрації парку ще не визначились. 

Фігури забрали на доопрацювання
Пізніше дерев’яні вироби знову виставлять для огляду хмельничанам
Протягом трьох днів різьбярі з електропилками в руках працювали над виготовленням фігур з дерева

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую