ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

У Кам’янці-Подільському вартість проїзду у маршрутках може зрости до шести гривень

Суспільство 4635
Проїзд у маршрутка Кам'янець-Подільського ймовірно зросте на гривню. Фото: ілюстративне з vdalo.info
Проїзд у маршрутка Кам'янець-Подільського ймовірно зросте на гривню. Фото: ілюстративне з vdalo.info

Ймовірно, проїзд у маршрутках зміниться з 1 листопада.

Сьогодні, 11 жовтня, у Кам’янці-Подільському відбулися громадські слухання, на яких обговорювали підвищення вартості проїзду у маршрутках міста.

«На зустріч прийшло лише 32 особи і переважна більшість з них були власники та водії маршрутних автобусів. Вони надали економічні розрахунки і наполягали на тому, що вартість проїзду у маршрутках має становити не п’ять гривень, як зараз, а шість і навіть сім. Пояснювали вони це тим, що заробітна платня водіїв надто низька, а запчастини та паливо для автомобілів дорогі. Дані розрахунки перевірили працівники Департаменту економіки і підтвердили їх правильність. Майже одноголосно усі присутні проголосували за підвищення вартості проїзду до шести гривень», - розповів заступник міського голови Кам’янець-Подільського Сергій Бабій.

Аби рішення вступило в силу, за нього мають проголосувати члени виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради на найближчому засіданні, яке відбудеться за два тижні.

«Якщо виконавчий комітет підтримає це рішення, проїзд у маршрутках міста з 1 листопада становитиме шість гривень», - зауважив Сергій Віталійович.

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду у маршрутних автобусах Камянця-Подільського змінювалася у квітні 2018 року.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую