ye-logo.v1.2
18 Листопада, 2019

Гірка втрата, зайнятість та демографія - підсумки дня

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 614
Завтра буде новий день та нові події
Завтра буде новий день та нові події. Фото: автора

Якими були новини на Хмельниччині 23 жовтня.

Кого шукають роботодавці, як змінюється демографічна ситуація в області, повідомлення про сказ та несподівана смерть учасника бойових дій… Сьогодні про це і не тільки говорили у новинах Хмельниччини. Отож, в традиційних підсумках від сайту «Є» розповімо про найголовніше.

Несподівана смерть забрала життя хмельничанина Ігоря Ковальського, учасника бойових дій в зоні Операції об'єднаних сил, який свого часу захищав Україну на Сході. Відомо, що у 2015 році Ігор Казимирович був мобілізований до військової частини В2839. Після повернення із зони ООС мешкав у Хмельницькому… Прощатимуться із захисником завтра. Вічна пам’ять Ігорю Ковальському та співчуття рідним…

У центрі зайнятості оприлюднили десятку найзатребуваніших професій в області. Як зазначають в установі, від початку року понад 5 тисяч роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу в кваліфікованих працівниках. Наразі в базі центру зайнятості по області понад 2,5 тисячі вакансій. Кого ж шукають – дізнавайтеся тут.

А в управлінні статистики оприлюднили щомісячну інформацію про демографічну ситуацію в області. Згідно зі статистикою, станом на перше вересня на Хмельниччині проживало 1 мільйон 259 тисяч 20 осіб. Це на 570 людей менше, порівняно з попереднім місяцем...

Двом освітянам області вручили державні нагороди. Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» отримали освітяни з Хмельницького та Кам’янця-Подільського. Це Дуганець Віктор Іванович – завідувач кафедри професійної освіти Подільського державного аграрно-технічного університету (Кам’янець-Подільський). Та Загурський Костянтин Францович – керівник Народного художнього колективу ансамблю танцю «Козацькі джури» Хмельницької середньої загальноосвітньої школи №18 І-ІІІ ступенів ім. В.Чорновола.

А ось на Старокостянтинівщині ветеринарна служба зафіксувала випадок сказу. Трапилось це в селі Старий Остропіль. Там, на подвір’я до людей забіг лис та напав на жінку. Нині життю людини нічого не загрожує. У селі провели протиепізоотичні заходи. Ветеринарна служба у свою чергу розповідає, як діяти, якщо на вас напала тварина з підозрою на сказ.

Тим часом, не забуваємо згадувати історію Хмельницького. Так, краєзнавець Сергій Єсюнін розповів про найстарішу будівлю Хмельницького. Це Слідчий ізолятор, розташований в центрі міста. Збудований у 1830 році, він завжди виконував функцію будівлі, де утримували засуджених. Хочете дізнатися більше про історію будівлі – читайте у матеріалі «Два століття з мурами і гратами: історія найстарішої будівлі Хмельницького».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую