ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

У Городку оштрафували батька, син якого придбав наркотики

Суспільство 956
В юнака вилучили згортки з нароктиками, і суд оштрафував його батька
В юнака вилучили згортки з нароктиками, і суд оштрафував його батька. Фото: ілюстративне Нацполіції

Чоловік має сплатити 850 гривень.

Городоцький районний суд призначив штраф місцевому мешканцю, син якого придбав наркотики для власних потреб. Чоловіку інкримінували статтю 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей».

За повідомленням пресслужби Хмельницького апеляційного суду, 7 червня цього року на території ринку в Городку 14-річний юнак добровільно видав поліцейським поліетиленовий пакет із двома паперовими згортками. Згодом експерти встановити, що в одному згортку був канабіс, в іншому – зерна конопель, які хлопець купив для власного вживання. Це, на думку суду, сталося внаслідок внаслідок ухилення чоловіком виконання передбачених статтею 150 Сімейного кодексу України обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання свого неповнолітнього сина.

Отож, суд постановив, що мешканець Городка має сплатити штраф у розмірі 850 гривень. Однак постанова суду ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційної інстанції.

Читайте також: У Шепетівці судитимуть підозрювану в смертельному побитті жінки

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую