ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Скільки хмельничан поскаржились на домашнє насильство поліції

Суспільство 2256
Домашнє насильство у Хмельницькому – статистика від поліції
Домашнє насильство у Хмельницькому – статистика від поліції. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

У місті діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги людям, які постраждали від домашнього насильства.

З початку року у Хмельницькому правоохоронці склали 270 адміністративних матеріалів за статтею «Домашнє насильство» відносно дорослих. Про це повідомляють на сторінці у Фейсбук ювенальної превенції Хмельницького.

Найбільше порушень зафіксували у Південно-Західному відділенні поліції – 117, Хмельницький відділ поліції склав 89 адмінматеріалів, Зарічанське відділення поліції – 64.

«Працівниками ювенальної превенції складено адміністративних матеріалів: Хмельницький відділ поліції – 10/1 адміністративних протоколів за статею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Південно-Західне відділення поліції. – 8, - йдеться у повідомленні. - З них 16 адміністративних протоколів – домашнє насилля відносно дітей, один протокол відносно дорослого неповнолітнім».

За двома фактами, згідно рішення суду, триває досудове розслідування по статі 126 Кримінального Кодексу України «Домашнє насильство». Умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або інших родичів, карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

«Особи, які вчинили домашнє насильство, перебувають на профілактичному обліку в відділі поліції в категорії «Сімейний насильник» протягом одного року. Якщо ж протягом цього часу особа тричі вчиняє протиправні дії, згідно рішення суду порушується кримінальна справа», - додають у превенції.

Читайте також: У Нетішині судили чоловіка, який вдруге за рік образив дружину.

Наразі в обласному центрі діє мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті. Бригада виїжджає на всі факти по домашньому насильству, проводить оцінку ризиків вчинення домашнього насильства, складає адміністративні матеріали. У разі проведення оцінки ризиків вчинення домашнього насильства виносить терміновий заборонний припис стосовно кривдника. На даний час по місту винесено чотири таких приписи.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую