ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

У пам’ять про Героїв Небесної Сотні у Хмельницькому розвісили сотні сердечок

Суспільство 1638
Запросили до акції учнів шести шкіл міста
Запросили до акції учнів шести шкіл міста. Фото: автора

На кожному з них написали ім’я загиблого Героя.

Сьогодні, 21 листопада, в День Гідності та Свободи хмельницькі школярі влаштували патріотичний флешмоб «Вільні творити майбутнє». Незважаючи на сніг з дощем, юні містяни розвісили близько пів тисячі сердець біля пам’ятника Героям Небесної Сотні, щоб вшанувати загиблих учасників революції Гідності. На паперових сердечках школярі написали імена Героїв.

«Сьогодні ми розвішуємо серця, щоб показати громаді нашого міста, що молодь пам’ятає той подвиг, який був здійснений нашими героями. А родичам Героїв Небесної сотні, щоб хоч на краплиночку стало легше. Ми організували таку акцію, не просто формально. У першу чергу – це виховний момент для молоді, - розповідає заступниця директора з виховної роботи Хмельницького ліцею №15 імені Олександра Співачука Валентина Боричко. - Ми запропонували долучитися учням восьмих класів. Розповіли, для чого це необхідно, і вони підтримали ідею. Школярі виготовили ці серця вдома з батьками, а на виховній годині вони дізналися про сто сім Героїв Небесної Сотні, і написали їх імена власноруч. Наші сердечка, можливо, не однакові, але зроблені від щирого серця».

Акція відбулася сьогодні, 21 листопада.
На серцях школярі написали імена Героїв Небесної Сотні.
Паперові сердечка розвішали у формі прапора.
Школярі прийшли, незважаючи на мокру погоду.

Учні шести навчальних закладів долучилися до акції. Таким чином вирішили показати, що пам’ятають імена Героїв Небесної Сотні, і знають, за що вони віддали своє життя. Як говорить восьмикласниця Яна Щуровська, сердечко, яке вона виготовила напередодні, хотіла й власноруч почепити. Тому сьогодні прийшла до пам’ятника.

«Сьогодні ми згадуємо Героїв Небесної сотні. Цими серцями ми хочемо виявити до них повагу. Продемонструвати, що ми їх пам’ятаємо, що молоде покоління їх знає. Колись вони вийшли на Майдан, щоб ми сьогодні були вільні, щоб українці жили в незалежній державі», - коментує школярка.

Цього ж дня, о 16-ій годині, біля пам'ятника відбудется меморіальний мітинг.
На серцях згадали імена ста семи Героїв.
Людмилу Шеремет було смертельно поранено під стінами Хмельницького СБУ.

Крім флешмобу, з нагоди Дня Гідності та Свободи у Хмельницькому 21 листопада запланували низку заходів. О 16-ій годині, біля пам’ятника Героям Небесної Сотні (на перехресті Соброною та Героїв Майдану) відбудеться мітинг та покладання квітів. Цього ж дня о 17-ій годині пройде відкриття виставки «Шлях Гідності та Свободи», яка відбудеться у виставковій залі Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую