ye-logo.v1.2
16 Липня, 2020

У Хмельницькому стартував фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво бути»

Суспільство 942
У місті стартував фестиваль
У місті стартував фестиваль "Мистецтво бути". Фото: автора

На захід завітало близько 80 осіб.

Близько тридцяти найрізноплановіших тренінгів, лекцій, практичних занять, майстер-класів, а також «корисний» ярмарок чекали на тих, хто завітав сьогодні на фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво Бути», який в п’ятнадцяте відбувається у Хмельницькому. Триватиме він ще завтра.

За словами координатора фестивалю Лесі Іващенко, основна мета заходу – презентація різних напрямків розвитку особистості та варіантів проведення часу.

На фестиваль завітало близько 80 осіб, які мали можливість обирати для себе будь-які тематичні лекції, які відбувалися водночас у семи аудиторіях.

«Програма фестивалю цього року дуже різнопланова. Чимало майстер-класів присвячено пошуку свого призначення, відновленню життєвої енергії, вмінню слухати своє серце та жити в гармонії із собою. І якщо на одних семінарах бажаного досягали завдяки роботі з свідомістю, в інших – зверталися до підсвідомості, говорили мовою тіла або проявляли себе у творчості», - розповіла Леся Іващенко.

Світлана Столяр привідкрила для учасників фестивалю методику казкотерапії на тему «В гості до Сніжної Королеви».
Про енергообмін можна було дізнатися на лекції Валентини Валькової.

Окрім звичних лекцій та майстер-класів, які приготували організатори фестивалю, учасники заходу мали нагоду взяти участь у психологічних трансформаційних іграх, які розвивають вміння знаходити вихід з будь-яких життєвих ситуаціях. Сьогодні, учасники фестивалю вчилися поверненню сили родового вогню та зіграли Т-гру «Квантовий стрибок Дружкова».

«Фестиваль «Мистецтво Бути» відвідую не вперше. Щоразу, після лекцій, відчуваю, що моє життя змінюється – я визначаю пріоритети, розумію свої слабкі та сильні сторони, дізнаюся де брати сили, аби йти далі по житті», - поділилася своїми враженнями від фестивалю хмельничанка Лариса Сас.

Паралельно із майстер-класами діяв «корисний» ярмарок
Завтра – другий день фестивалю.

У перервах між майстер-класами, учасники фестивалю мали нагоду відвідати «корисний» ярмарок на якому можна було придбати розвиваючу літературу, натуральну косметику, спеції, ляльки-мотанки та спробувати «корисні» солодощі та ароматні трав’яні чаї.

«Той хто прийде на фестиваль, потрапляє у велику та дружню сім’ю, яка намагається жити в гармонії з собою та оточуючими. Саме тому, той, хто до нас прийде хоч раз, постійно повертатимуться. Ми ж завжди раді новим друзям. Тому запрошуємо усіх!», - каже Леся Іващенко.

«Той хто прийде на фестиваль, потрапляє у велику та дружню сім’ю, яка намагається жити в гармонії з собою та оточуючими», - каже Леся Іващенко.

Якщо вам не вдалося сьогодні потрапити на фестиваль гармонійного розвитку «Мистецтво бути», не засмучуйтеся. Завтра – другий день фестивалю. Які майстер-класи відбуватимуться дізнавайтеся за посиланням. Місце проведення заходу: вулиця Шевченка, 40/2 (праворуч від міської лікарні). Квитки можна замовити за телефоном: (067) 268-58-13; (097) 267-88-32; (093) 859-33-50.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую