ye-logo.v1.2

Сесія Хмельницької міської ради: бюджет на 2020 рік і мораторій на встановлення кіосків (запис)

Суспільство 3896

Сьогодні, 11 грудня, пройде чергова сесія Хмельницької міської ради.

Попередньо депутати Хмельницької міської ради мають розглянути понад 90 питань порядку денного. Ключовим стане прийняття бюджету обласного центру на наступний рік. Крім того, місцеві обранці мають розглянути й інші проєкти рішень, які стосуються земельних питань, сфер соціального захисту, охорони здоров’я, освіти...

Під час сесії депутати мають прийняти бюджет міста на наступний рік, тобто вирішити, на які сфери і в якому обсязі витрачати кошти у 2020-му. Зокрема, проєкті цього рішення визначено, що доходи місцевої скарбниці наступного року становитимуть понад 2 мільярди 656 мільйонів 767 тисяч гривень. Натомість видатки будуть на понад 3 мільйони 312 тисяч гривень меншими. Кореспонденти сайту «Є» вже довідалися, які зміни чекають на хмельницькі школи та дитсадки.

На сесії депутати мають виконати постанову Верховного Суду України. Згідно з нею міська рада повинна скасувати мораторій на розміщення нових тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, тобто кіосків. Відповідно депутати голосуватимуть за внесення змін до рішення, прийнятого ще у 2012 році.

Також депутати мають погодити створення філії Хмельницької дитячої школи мистецтв у приміщенні НВК №2, що на вулиці Івана Франка, 57, та Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №2.

Низку питань займе соціальний блок. Зокрема, місцеві обранці мають розглянути встановлення у наступному році надбавок до пенсій партизаном, колишнім політв’язням, репресованим, а також членам сімей останні. Також заплановано забезпечити додатковими пільгами на сплату житлово-комунальних послуг дружин або чоловік померлих ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, сімей загиблих учасників російсько-української війни та війни в Афганістані...

Крім того, депутати мають затвердити нову редакцію правил благоустрою території Хмельницького.

Початок сесії Хмельницької міської ради запланований на 10:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую