ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відкриють філію дитячої школи мистецтв

Суспільство 2801
Набір учнів у філію дитячої школи мистецтв планують почати вже з початку року
Набір учнів у філію дитячої школи мистецтв планують почати вже з початку року. Фото: uk.wikipedia.org

Заклад облаштують у мікрорайоні Дубове.

У Хмельницькому відкриють філію дитячої міської школи мистецтв, її облаштують у мікрорайоні Дубове за адресою вулиця Івана Франка, 57 у приміщенні НВК №2. За словами очільника управління культури і туризму Хмельницької міської ради Аретема Ромасюкова, це єдиний район міста в якому не функціонує жодний культурно-мистецький заклад для дітей.

За його словами, набір учнів у нову школу планують почати вже з початку календпарного 2020 року. На сьогодні, в управлінні планують що в закладі створять 100 пільгових місць та 100 платних. Також, Артем Ромасюков відзначає, що розвивати школу будуть відштовхуючись від попиту. Попередньо, перед таким, як прийняти рішенням про створення філії вивчали попит і понад 280 учнів виявили бажання займатися у школі мистецтв.

«В першу чергу робитимемо акцент на групових заняттях. Почнемо із хореографії різних стилів народної, класичної та образотворчого мистецтва. Далі, якщо буде попит то можливе відкриття і музичних класів. Педагогічний колектив вже частково є, це педагоги з міської школи мистецтв. Також тих педагогів, яких не вистачає підшуковуємо. Також працюємо над тим аби придбати необхідне для занять обладнання», - говорить Артем Євгенович.

Рішення про відкриття філії ще мають підтримати депутати Хмельницької міської ради на черговій сесії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую