ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Копали траншею для водогону та знайшли снаряди

Володимир ХОЛОД Суспільство 708
Під час земляних робіт знайшли снаряди
Під час земляних робіт знайшли снаряди. Фото: km.dsns.gov.ua

Після обстеження – знайшли ще десятки.

 Вчора, 10 грудня, піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області в спеціально відведеному місці знищили п’ять артилерійських снарядів калібру 45 міліметрів часів Другої світової війни. Вони були знайдені в селі Малашівці Хмельницького району.

«Там копали траншею для водогону, - розповів сайту «Є» начальник сектору зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю облуправління ДСНС Олександр Гулько. – І під час земляних робіт працівники натрапили на ці вибухонебезпечні предмети».
Утім, як виявилося, в землі лежали не п’ять снарядів, а більше. «Вже після обстеження цієї ділянки, піротехніки виявили ще 16 снарядів та 11 підривників», - каже Олександр Гулько. Виявлені снаряди планують знешкодити сьогодні, 11 грудня.

У ДСНС вкотре нагадують громадянам, що при виявленні снарядів брати їх до рук, переносити, розбирати чи кидати в багаття не можна. А слід негайно зателефонувати за номером 101. Ну, а спочатку року на Хмельниччині вже виявили та знешкодили понад 2,5 тисячі снарядів, які пролежали в землі з часів Другої світової війни.

У Малашівцях виявили більше двох десятків снарядів, які пролежали з часів Другої світової війни. Фото km.dsns.gov.ua

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую