ye-logo.v1.2

У перший день нового року у міському перинатальному центрі народилось 17 малюків

Суспільство 3197

Серед них одна двійня.

У середу, 1 січня 2020 року у Хмельницькому перинатальному центрі народилось 17 діток. Як розповідає головний лікар медзакладу Андрій Ропотан, з них шість дівчаток та одинадцять хлопчиків.

«Маємо 16 матерів, які народили 1 січня, одна має двійню. Всі діти біля мам на грудному вигодовуванні. Сьогодні-завтра їх випишуть додому. На перший день року у нас було п’ять планових пологів, через кесарів розтин. Ми могли їх розродити раніше чи пізніше на один день, але вони побажали щоб саме в цей день їх діти з'явились на світ», - каже Андрій Ропотан.

Мамою двійні 1 січня стала хмельничанка Ольга. Жінка розповідає, у неї був плановий кесарів розтин.

«Я народили у термін, доношених діток. Хлопчик вагою 3 кілограми 300 грамів, а дівчинка 2 кілограми 850 грамів. Я рада, що така дата мені випала. Гарно почали новий рік 2020», - зазначає Ольга.

Жінки народили 1 січня
У перший день нового року на світ з'явилось шестеро дівчаток
Матусь ыз дытками випишуть найближчим часом

Традиційно, усіх хто стали матерями 1 січня привітав міський голова Олександр Симчишин і вручив подарунки. За його словами, третій рік поспіль з міського бюджету фінансується частина медичного забезпечення пологів.

«З 1 квітня держава почне реалізовувати схожу ініціативу. Загалом в перинатальному є гарна тенденція, коли кількість діток щораз зростає. У місті маємо природний приріст за рахунок народжуваності нових хмельничан», - розповідає міський голова.

Олександр Симчишин додав, що останніх декілька років поспіль 1 січня в перинатальному центрі народжувалось по 12-13 діток.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую