ye-logo.v1.2

Які збитки за рік зафіксували рибоохоронці Хмельниччини

Суспільство 831
Статистика порушень за минулий рік
Статистика порушень за минулий рік. Фото: khm.darg.gov.ua

Відкрито 15 кримінальних проваджень.

Протягом 2019 року порушники завдали понад 270 тисяч гривень збитків рибному господарству. Про це повідомляє рибоохоронний патруль Хмельниччини.

За інформацією пресслужби, за минулий рік інспектори провели 755 рибоохоронних рейди та викрили 920 порушень природоохоронного законодавства, з яких 271 – грубих.

Загалом рибохоронці склали 260 протоколів за порушення правил рибальства. Найбільше – 171 – за незаконне придбання чи збут водних біоресурсів. Також порушників викривали на виготовленні, збутові, зберіганні заборонених знарядь лову; експлуатації на водних об'єктах водозабірних споруд, не забезпечених рибозахисним обладнанням; невиконанні законних розпоряджень чи приписів посадових осіб. Ще один протокол у минулому році оформили за порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України.

Крім цього, оформлено 199 актів виявлення та вилучення безгосподарського майна, згідно з якими вилучено 531 одиниць заборонених знарядь лову, додають рибохоронці.

«За цей період на порушників накладено штрафів на суму 25 364 гривень. Збитки, завдані рибному господарству, склали 278 283 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 3 044 кілограм водних біоресурсів. Також у порушників вилучено 332 одиниць заборонених знарядь лову», - йдеться у повідомленні.

До судів направлено 425 адміністративних справ для притягнення винних осіб до відповідальності. Також відкрито 15 кримінальних проваджень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую