ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

На Случі рибоохоронці упіймали браконьєрів

Суспільство 982
На всіх порушників складено адміністративні матеріали
На всіх порушників складено адміністративні матеріали. Фото: khm.darg.gov.ua

Минулої доби рибоохоронний патруль вилучив майже 100 кілограмів незаконно добутої риби.

Учора, 9 січня, державні інспектори Хмельницького рибпатруля виявили сім порушень. Як зазначають рибоохоронці, під час здійснення рибоохоронних рейдів на ринках області задокументовано 2 випадки продажу водних біоресурсів без документів. Із порушеннями торгували у Старокостянтинові та Новій Ушиці. Рибпатрульні вилучили 98 кг риби, а саме: 53 кг карася сріблястого, 30 кг товстолоба та 15 кг коропа.

Як повідомляє рибоохоронний патруль Хмельниччини, на всіх осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення.
Того ж дня рибпатрульні викрили місцевих мешканців, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями – шістьма екранами. Інцидент стався на річці Случ, поблизу села Самчики Старокостянтинівського району.

Також завдяки злагодженим та оперативним діям інспекторів вдалось запобігти незаконному вилову риби. Так, рибпатрульні затримали трьох громадян, які добували водні біоресурси забороненими знаряддями – екранами. Випадки зафіксували на річці Случ, поблизу села Сахнівці Старокостянтинівського району.

На всіх порушників складено адміністративні матеріали за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення.

До теми: Які збитки за рік зафіксували рибоохоронці Хмельниччини.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую