ye-logo.v1.2

Ще одне соціальне таксі з’явилося на Хмельниччині

Суспільство 1389
У Ганнополі кажуть: соціальне таксі - це Різдвяний подарунок
У Ганнополі кажуть: соціальне таксі - це Різдвяний подарунок. Фото: gannopilska-gromada.gov.ua

Наприкінці минулого тижня автомобіль доставили в одну із громад.

У Ганнопільській громаді Славутського району автомобіль для людей із обмеженими можливостями назвали Різдвяним подарунком, адже розпочався цей процес ще з початку 2018 року.

Автомобіль придбаний в рамках державної програми. Послуги надаватиме служба перевезення, яка є структурним підрозділом відділу соціальної допомоги вдома Ганнопільської сільської ради.

За словами голови громади Маргарити Медведюк, цей автомобіль дуже полегшить роботу соціальних працівників, але головне – життя тих, хто не може самостійно пересуватися.

«На день отримання соціального таксі для нашої громади, у нашому управлінні соціального захисту населення на обліку перебуває 36 людей з особливими потребами, що мають порушення опорно-рухового апарату та не можуть пересуватися без допомоги технічних засобів», – каже Маргарита Медведюк.

Як зазначають у сільській раді, послугами соціального таксі можна буде користатися у робочий час. Заявку на те, щоб скористатися соціальним таксі, щоправда, треба буде подавати за три доби та ще й з пакетом документів. Для цього треба буде зробити заявку соціальному працівнику, або старості за три дні до поїздки і надати ксерокопію паспорта, ідентифікаційного номера та довідку МСЕК або інший документ, що дає підстави для отримання послуги. Якщо ж поїздка скасовується, повідомити потрібно за добу.

Щоб скористатися послугою, треба повідомити соціального працівника або старосту за три доби 

Варто зазначити, що автомобіль соціального таксі укомплектований пасажирським підйомником, що керується дистанційним пультом, а для зручності має перехідний місток. Основні технічні параметри відповідають директивам безпеки ЄС. 

До речі, соціальне таксі також працює ще у декількох містах області. У Славуті ця послуга з’явилася ще у грудні 2018 року, а у Хмельницькому - у липні 2016.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую