ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Хмельницьким курсує “соціальне таксі” для візочників

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3414
Фото: www.khmelnytsky.com/index.php

У місті більше 24 тисяч людей, які мають інвалідність.

Хмельницьким іздить автобус, спеціально обладнаний для комфортного перевезення людей на візках. У міській раді повідомляють, що нова послуга буде доступною для кожного візочника та є безкоштовною, а фінансуватиметься з міського бюджету.

“Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради на конкурсній основі визначило виконавця, який надаватиме послуги з перевезення людей на візках. 1 липня 2016 року управління уклало договір з переможцем конкурсу – Хмельницьким обласним благодійним фондом «КАРІТАС» про надання послуг. Автобус соціального таксі обладнаний гідравлічною установкою – спеціальною динамічною платформою, яка дає змогу пасажиру плавно потрапити в салон, навіть не встаючи з інвалідного візка. Волонтери допоможуть людині комфортно розміститись в автобусі та забезпечать надійний супровід впродовж всієї поїздки”, - кажуть у прес-службі міської ради.

В автобусі передбачені два рівні безпеки, є автономне опалення, кондиціонер і телевізор. Одночасно таксі може перевозити 5 людей з обмеженими можливостями та 10 супроводжуючих. Замовити його можна за телефоном: 067 323 06 26. 

Нагадаємо, що у травні на сесії Хмельницької міської ради депутати затвердили Положення про порядок надання послуги з перевезення людей на візках («соціальне таксі»).

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую