ye-logo.v1.2

На військовому аеродромі у Старокостянтинові замінюють радянську техніку на сучасну

Суспільство 4123
На військовому аеродромі у Старокостянтинові встановлюють новий автоматизований командно-диспетчерський пункт
На військовому аеродромі у Старокостянтинові встановлюють новий автоматизований командно-диспетчерський пункт. Фото: armyinform.com.ua

Монтажні роботи вже розпочали.

На військовому аеродромі бригади тактичної авіації імені Петра Франка, що дислокується на Хмельниччині, розпочали роботи з монтажу автоматизованого командно-диспетчерського пункту нового покоління. Про це інформує Armyinform.

«На зміну морально застарілій техніці радіотехнічного зв’язку, ще радянського виробництва, прийде сучасна вітчизняна автоматизована техніка. Її розробили конструктори Науково-виробничого підприємства «Аеротехніка-МЛТ». Новий автоматизований командно-диспетчерський пункт дозволить у автоматичному режимі зображати повітряну обстановку в районі летовища. Це значно підвищить рівень безпеки польотів, зручність та якість роботи персоналу», - йдеться в повідомленні.

Нове обладнання дає можливість одночасно отримувати точну інформацію і щодо розташування повітряних суден у районі аеродрому, і щодо стану погоди. А також у реальному часі контролювати дії фахівців і членів екіпажу повітряних суден. Ці дані включать у єдину систему збирання та обробки радіолокаційної інформації ЗС України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую