ye-logo.v1.2
5 Серпня, 2020

Пробне ЗНО: скільки осіб зареєструвалося та коли відбуватиметься

Суспільство 1080
Основна сесія ЗНО-2020 розпочнеться 21 травня з математики
Основна сесія ЗНО-2020 розпочнеться 21 травня з математики. Фото: glavcom.ua

Найчастіше обирали тест з української мови.

На пробне зовнішнє незалежне оцінювання у Хмельницькій області зареєструвалось 15 тисяч 329 осіб. Як розповідає методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, кількість зареєстрованих значно збільшилась у порівнянні з минулим роком.

«У 2019 році зареєструвалось на пробне 12 тисяч 353 людини. Такий ріст охочих попрактикуватись у складанні тесту, швидше всього, пов'язаний із тим, що введено державну підсумкову атестацію у формі ЗНО для випускників чи студентів закладів професійно-технічної освіти, коледжів технікумів. Також, цьогоріч збільшилась кількість самих випускників. Є навчальні заклади, в яких реєструються десятикласники, щоб спробувати процедуру, роботу з тестовими матеріалами. Їх не багато, але в нас такі є», - додає Ірина Ковальчук.

За її словами, найчастіше для складання пробного вибирали тести з української мови, історії України, математики. Інформація про місце та час тестування з того чи іншого предмету буде розміщуватись на персональних сторінках зареєстрованих. Наразі мережа пунктів для пробного ЗНО формується.

«21 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури, а 28 березня з інших предметів. Учасник ЗНО мав право зареєструватись не більше ніж на 4 предмети. Вартість одного коштувала 150 гривень. Ці гроші підуть на виготовлення тестових матеріалів і оплату роботи людей на пунктах тестування, тому що процедура ідентична процедурі основної сесії. Тобто, так само буде відповідальний за пункт тестування, його помічник, в кожній аудиторії інструктор і старший інструктор, чергові на коридорах. Усе це, щоб людина змогла відчути атмосферу того, як все відбувається», - розповідає Ірина Андріївна.

При вході на пункт тестування при собі обов’язково потрібно мати посвідчення особи, або копію (на основній сесії ЗНО потрібно мати лише оригінали документів), квитанцію про оплату і запрошення-перепустку.

Перевірити складений тест можна буде двома способами. Перший – через свою персональну сторінку, ввівши відповіді й дочекавшись результату. Другий – після 24 березня правильні відповіді будуть доступні онлайн.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую