ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

На ринку в Летичеві та Деражні незаконно продавали рибу

Суспільство 3025 1
На ринках продавали рибу без документів
На ринках продавали рибу без документів. Фото: khm.darg.gov.ua

На порушників склали протоколи.

Учора, 2 лютого, державні інспектори Хмельницького рибпатруля виявили шість порушень природоохоронного законодавства. Про це повідомляють в управлінні державного агентства рибного господарства області.

«Під час рейдів на ринках області задокументовано п’ять випадків продажу водних біоресурсів без документів. Із порушеннями торгували у Летичеві, Деражні та Віньківцях. Рибпатрульні вилучили 57 кілограмів риби, а саме: 38 кілограмі карася сріблястого та 19 кілограмів коропа. На всіх осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Матеріали справ готуються для передачі до судів за місцем скоєння правопорушення», - йдеться у повідомленні.

Того ж дня державні інспектори викрили чоловіка, який здійснював незаконний вилов риби забороненим знаряддям – сіткою. Інцидент стався на річці Південний Буг, поблизу села Подільське Летичівського району. Громадянин виловив 21 карася сріблястого та 16 пліток. Завдані збитки становлять 1 717 гривень.

На особу складено адміністративні матеріали. Їх готують для передачі до Летичівського районного суду.
 

Коментарі:

05.02.2020 16:30

Та нехай ті бідні люди продають ту рибку., Краще написати як сесія хмельницької міської ради проходить коли депутати хмельницькі протягують на цій сесії свої земельні питання., Ці депутати червоні як буряки коли тягнуть на сесії свої питання.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую